NIŻSZA CENA! Mieszkanie na parterze w Kluczborku.

Kategoria: Sprzedaż
Nr oferty: 71/12 Powierzchnia: 64 m2
Cena: 145 000,00 Tytuł prawny: własność
Ulica: Miejscowość: Kluczbork
Województwo: opolskie Panstwo: Polska

Do sprzedania


Oferujemy Państwu lokal mieszkalny o łącznej powierzchni  64m2zlokalizowany w  północnej części miasta Kluczbork na parterze w sześciorodzinnej kamienicy. Budynek o charakterystycznej i niespotykanej bryle, w zabudowie szeregowej. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoła, kryta pływalnia, plac zabaw. Do centrum miasta Kluczbork ok.10min idąc pieszo.

Przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, W.C. oraz  przedpokoju. Okna PCV i drewniane z szybą zespoloną. W dwóch oknach zamontowane zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne drewniane. Drzwi wejściowe MDF z zamkami antywłamaniowymi GERDA. Tynki wewnętrzne cementowo – wapienne i wapienne. Wykończenie ścian: farba emulsyjna, płytki ceramiczne, częściowo tapety. Podłogi: płytki ceramiczne, panele, deski. Centralne ogrzewanie etażowe (własne) na rurach miedzianych i grzejnikach stalowych. Piec węglowy umieszczony w piwnicy. Dodatkowe źródło ciepła stanowi piec kaflowy umieszczony w pokoju. Do lokalu przynależy duża piwnica o powierzchni ok.20m2oraz miejsce postojowe. Strych w użytkowaniu wszystkich lokatorów. Każde piętro zamieszkiwane przez dwie rodziny, co zapewnia większy komfort. Plusem są bardzo mili sąsiedzi, jak również lokalizacja. Dodatkowo w mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna. Mieszkanie wolne od obciążeń. Niskie koszty utrzymania. Czynsz w wysokości 96zł.

Instalacje:
- wodna,
- kanalizacyjna,
- gazowa,
- elektryczna,
- C.O.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Pomagamy w otrzymaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Zapraszamy do naszego biura lub skontaktowania się z nami w celu oglądnięcia nieruchomości i poznania szczegółów oferty.

DORADZTWO NIERUCHOMOŚCIOWE
JACEK PODOLIŃSKI
46-200 KLUCZBORK, UL. KRÓTKA 1
TEL./FAX (77) 414 41 00
WWW.NIERUCHOMOŚCI-KLUCZBORK.PL


Nr oferty w otoDom: 27500423

Nr oferty w biurze nieruchomości: 71/12


  
Powered by Sigsiu.NET